+420 777 367 311
Finanční prostředky investora budou 100% využity na podporu výchovy dětí, a to nákupem knih s poučením. V zakoupených knihách bude uveden přímý investor, který knihu, prostřednictvím Nadačního fondu LEPŠÍ ŽIVOT daroval, aby tak jeho sociální činnost byla známa široké veřejnosti. Investor si může sám zvolit region, kde bude chtít podpořit MATEŘSKOU ŠKOLU. Mateřská škola pak bude též povinna zveřejňovat investora, který podpořil implementaci výchovných knih přímo do rodin při formě odměňování všech dětí, kteří se účastnili příslušných vyhlášených akcí.
Investor bude dále propagován na těchto stránkách a na dalších 62 serverech, aby tak jeho činnost vešla ve známost a tento marketing pak sloužil investorovi i k navázání nových obchodních vztahů.
LOGO NF.jpg
DĚTI RÁDY ČTOU

DĚTI RÁDY ČTOU

Děti rády čtou a poslouchají příběhy s poučením
Proč vznikl Nadační fond LEPŠÍ ŽIVOT?
Současná doba je doba rychlého tempa. Všichni se přizpůsobujeme internetu a mnohdy ani nevnímáme, jak nám nejen život proplouvá mezi prsty, ale jak nám zejména děti rostou. Rodiče, často pro svou vytíženost, nahrazují své výchovné působení jinými prostředky, a to zejména televizí, počítačem atd. Nevnímají ani, jak tento způsob výchovy (nevýchovy) dětem ubližuje, jak se mění jejich povahové vlastnosti, jak dochází k průniku násilí do jejich podvědomí a jak se v pubertálním věku stávají neovladatelnými.
U některých dětí vnímáme nekomunikativnost a špatnou výslovnost řeči i ve školním věku. Děti mnohdy nejsou samostatné a čekají až je rodič obslouží, a neučiní-li to - dochází ke scénám vzteku.
Ano. Dnešní společnost se opravdu nevyvíjí dobrým směrem. Zapomínáme na to, že smyslem života není KARIÉRA a PENÍZE či HONBA ZA MAJETKY, ale smyslem života je LÁSKA. A ta začíná v rodině. Největším darem pro dítě je vždy jen a pouze SKVĚLÝ RODIČ, který ví, že je nutné své děti vést k samostatnosti, že je nutné s nimi každodenně komunikovat a při svém výchovném působení jim spíše vyprávět anebo číst příběhy s poučením, než je kritizovat.
KNIHA je základním prostředkem pro rozvoj charakteru dítěte !!! Avšak výběr vhodných knih je v současné době velmi náročný. Nelze nakupovat knihy prostřednictvím internetu, abychom si knihu nepročetli a neviděli, co v ní je, protože mnohdy správný záměr rodiče, koupit knihu, může narazit na špatnou službu v tom, že kniha může v sobě obsahovat nezdravou soutěživost či jiné skryté násilí, které pak negativně formuje dítě.
Pro podporu výchovy a možnost implementace knih s poučením přímo do rodin vznikl Nadační fond LEPŠÍ ŽIVOT, a to ke dni 10.9.2016.
Tento Nadační fond sdružuje prostředky investorů, kterým není lhostejný osud našich dětí, protože svou podporou nepřímo tak ovlivňují pohodu a klid svých zaměstnanců, kterým se budou i zlepšovat rodinné vztahy, a to narovnáváním vztahů k dětem, díky vybraným knihám s poučením.

Děkujeme všem, kteří se k této podpoře výchovy našich dětí připojí. Děkujeme všem, kteří navážou s naším NF LEPŠÍ ŽIVOT trvalý vztah.

Tým Nadačního fondu LEPŠÍ ŽIVOT
ADVENT-ORION

ADVENT-ORION

nakladatelství s poučnými knihami, které se implementují do MŠ a ZŠ
BUSINESSMC

BUSINESSMC

partner pro rozvoj marketingu
SWIG a ITT

SWIG a ITT

ITT-INNOVATIVE TRANSPORT je hlavním partnerem pro charitativní projekty

Vzhledem k tomu, že máme tyto stránky na portále Webgarden ZDARMA, omlouváme se všem návštěvníkům těchto stránek za někdy i rušící REKLAMU, kterou nemůžeme ovlivnit. Děkujeme moc za Vaše pochopení !!!

Identifikace a základní informace dle zákona

Sídlo: třída T.G.Masaryka 879, 552 03 Česká Skalice

Spisová značka: N 438 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

IČO: 05373450

Účel nadačního fondu:
- dosahování obecně prospěšných cílů ve školství, zejména však v mateřských
školách, a to na podporu výchovy a řešení sociálně patologických jevů
systémem aktivizace a motivace k práci s knihou a vnímání tak příběhů s
poučením
- podpora výchovných metod učitelského sboru v mateřských školách ve snaze
absorbovat výchovné knihy přímo do rodin systémem výchovných akcí, kdy
základním oceněním jsou darované knihy pro celý kolektiv dětí
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one